Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

  • Index
  •  » Rundy
  •  » FantazjaOTS //// Przypominam IP: fantazjaots.dyn.pl

#1 2009-12-27 11:02:36

Gm Wiater

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-27
Posty: 9
Punktów :   

FantazjaOTS //// Przypominam IP: fantazjaots.dyn.pl

Witam!
chciałbym zachęcić was do gry na FantazjaOTS. Dlaczego??
Bo to nie jest zwykły ots w którym miejsce w top'ce zależy od tego ile pieniedzy wydasz w sms shop i ile będziesz grał godzin dziennie, tu liczy sie umiejetność gry.

Oprucz tego gra będzie prowadzona w systemie rundowym. Co to jest system rundowy?? Poprostu gra bedzie podzielona na rundy. Statystyki oraz czas trwania kazdej rundy będa wcześniej ogłoszone.Po zakończeniu każdej rundy graczom zostaną rozdane punkty rankingowe [PR]. Po zakonczeniu kazdej rundy zostaną równiez skasowane wszystke postaci.
Oprucz tego będą prowadzone eventy dzieki którym bedzie mozna zdobyc dodatkowe [PR]

tabela miejsce w top'ce/[PR]:
1. /100
2. /80
3. /50
4. /10

Dzieki [PR] bedą wybierani najlepsi gracze miesiaca/roku, którzy beda otrzymywać nagrody.


Według mnie jedną z najbardziej zajebistych żeczy w tibii jest odkrywanie nowych terenów i dlatego zrobiłem całkiem nowa, tajemniczą mapę. Do tego na mapie są kryte questy z rl tibii, poniewaz uwazam że fajnie jest sie zmieżyć z najcięższymi questami tibii. Na mapie znajduje sie pare questów na rozwiazanie któych potrzeba sie nieźle nagłówkowaćSerwer jest serwerem For Fun w którym najważniejsza jest zabaw, dlatego nie pozostaje mi chyba nic innego jak tylko życzyć wam wspaniałej zabawy

Offline

 
  • Index
  •  » Rundy
  •  » FantazjaOTS //// Przypominam IP: fantazjaots.dyn.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.madapazajjj.pun.pl www.nuclear.pun.pl www.musa.pun.pl www.kaensoprano.pun.pl www.wsu.pun.pl